o nAS

10 lat doświadczenia w branży

Nasza Historia

AC RENTAL to sprawdzona wypożyczalnia samochodów z siedzibą w sercu MałopolskiKrakowie. Istniejemy na rynku od 2012 roku — przez 10 lat nieustannie się rozwijaliśmy, uczyliśmy się, pogłębialiśmy swoje doświadczenie i zdobywaliśmy zaufanie naszych Klientów. Dzięki temu posiadamy miano stabilnej i godnej zaufania firmy, z którą warto nawiązać współpracę.

Specjalizujemy się w wynajmie busów 9-osobowych marki Opel, które są gwarancją nie tylko niemieckiej wysokiej jakości, ale również funkcjonalność i wygodę. W swojej ofercie posiadamy również możliwość wynajmu aut osobowych różnych marek, które umożliwią swobodę przemieszczania się. Jesteśmy firmą, dla której ważne jest zadowolenie i komfort Klienta, dlatego u nas znajdą Państwo samochody, które charakteryzują się wygodą i wysokim standardem jazdy.

AC RENTAL to nie tylko wypożyczalnia samochodów — nasza marka została stworzona z zamiłowania do motoryzacji oraz znajomości potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasz wykwalifikowany zespół dba o to, aby cały proces wynajmu aut przebiegał szybko i prosto — naszym celem jest bowiem zadowolenie Klienta i skuteczna współpraca z nim.

Zdobyte przez nas doświadczenie w branży sprawia, że chętnie służymy naszym Klientom pomocą i doradztwem w zakresie odpowiedniego wyboru samochodu, a także ich ekonomicznego i ergonomicznego użytkowania. Nasze zadanie to wybór najlepszego auta, które spełni Państwa potrzeby. Przykładamy dużą wagę do standardu oferowanych przez nas pojazdów. Każdy z nich przed zakupem zostaje dokładnie sprawdzony pod względem jakości. Przede wszystkim zwracamy uwagę na komfort jazdy, która stanowi bardzo ważny element każdej trasy. Chcemy, by wynajem naszych samochodów sprawił, że Państwa podróż przyniesie wysoki poziom zadowolenia z jazdy.

wypożyczalnia samochodów małopolska
wynajem skoda roomster
Walter Rohr powiedział kiedyś, że ”Samochodu nie można traktować jak ludzkiej istoty. Samochód potrzebuje miłości”. My tę sentencję chcemy dostosować do naszej wizji, więc mówimy: ”Tak jak samochód potrzebuje miłości, tak Klienci potrzebują profesjonalnej obsługi”
Nasza misja

Posiadając długoletnie doświadczenie w branży, wiemy, że na sukces składa się nie tylko zamiłowanie do tego co robimy oraz praca wykonywana z pasji, ale również zadowolenie naszych Klientów. Bez Państwa pomocy nasza firma nie mogłaby istnieć. Bez zbędnej zwłoki reagujemy zarówno na potrzeby naszych Klientów, jak i również na zapotrzebowanie rynku. I to właśnie dlatego nadal pełni pasji do motoryzacji oferujemy Państwu tani wynajem busów i samochodów osobowych w doskonałym stanie technicznym.

Niezwykle istotne jest dla nas zapewnienie naszym Klientom wysokiego komfortu, dlatego stale dbamy o to, by nasze auta spełniały Państwa oczekiwania poprzez efektywną współpracę oraz regularne przeglądy techniczne. Zadbaliśmy również też o to, by lokalizacja naszej firmy nie sprawiała żadnych problemów. Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w dobrze skomunikowanej dzielnicy Krakowa, położonej zarówno blisko obwodnicy, jak i też w niedalekiej odległości od takich miejsc jak: Centrum Kongresowe ICE, dzielnica Kazimierz, czy Bonarka. Więc niezależnie od tego, czy celem Państwa podróży będą sprawy służbowe, delegacja, czy zwiedzanie uroków Małopolski, nasze samochody dostępne są dla Państwa na wynajem w dogodnej lokalizacji. Chcemy, by zarówno nasze busy 9-osobowe, jak i samochody osobowe wspierały Państwa w drodze do wyznaczonego celu. A droga, którą przebyliście, wybranym pojazdem, była połączeniem przyjemności, wygody oraz bezpieczeństwa.

Dbając o intratną dla obu stron współpracę, oferujemy szeroki wybór samochodów dostępnych w dogodnych pakietach cenowych. A stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów, dbamy o to, by spełniać Państwa oczekiwania i wymagania, cały czas podnosząc jakość naszych usług. Zależy nam na Państwa komforcie podczas jazdy jednym z naszych samochodów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych samochodów i busów 9 osobowych na wynajem i rozpoczęcia swojej podróży za kierownicą jednego z naszych komfortowych pojazdów!

Zadzwoń do nas
lub skontaktuj się drogą mailową