Opel Vivaro 2019

Opel Vivaro 2019

9 osobowy, 2019
Cena

Styczeń – Maj 
oraz Październik – Grudzień

 od 170 zł

Czerwiec – Wrzesień


od 220 zł

Wynajmij Opel Vivaro w Krakowie!

Opel Vivaro wyróżnia się na tle innych, podobnych mu samochodów, przede wszystkim estetyczną bryłą i eleganckim, ale nowoczesnym wykończeniem. Opel Vivaro posiada proste, wygodne i funkcjonalne wnętrze z czytelną deską rozdzielczą. Materiały użyte do wykończenia wnętrza wersji pasażerskiej tego busa cechuje wyższa jakość niż w przypadku modelu transportowego. Są one przyjemniejsze w dotyku, co znacząco poprawia jego estetyczny wygląd oraz przekłada się na wyższą jakość jazdy pasażerów.

Decydując się na wynajem Opla Vivaro mogą być Państwo pewni, że posiada on doskonałą widoczność zarówno z przodu auta, jak i na boki. Wersja pasażerska wyposażona jest również w przeszklone tylne drzwi, które gwarantują odpowiednią widoczność również za pojazdem. Posiada on napęd na przednie koła, a także cechuje się dobrymi właściwościami jezdnymi, co doskonale sprawdzi się w użytkowaniu wynajętego Opla nie tylko na terenie Krakowa, ale również całej Małopolski oraz trasach długodystansowych. Jazda tym autem to istna przyjemność nie tylko dla pasażerów.

Opel Vivaro wynajem Kraków
Opel Vivaro wynajem Małopolska

Wynajmij busa na wiele okazji!

Wynajem Opla Vivaro to rozwiązanie posiadające wiele zastosowań! Gdy chcesz przetransportować znajomych na imprezę, wyjechać w większym gronie na wakacje za granicą, bądź za miasto, lub potrzebujesz samochodu do pracy — za każdym razem korzystanie z 9-osobowego busa okaże się dużo wygodniejszym i tańszym rozwiązaniem niż podróż kilkoma samochodami! Wynajmując proponowanego przez nas Opla Vivaro, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas i nerwy.

Chcemy mieć pewność, że podróż wynajętym u nas Oplem Vivaro odbywać się będzie bez żadnych przeszkód, dlatego oferowane przez nas samochody są w doskonałym stanie technicznym, a my dbamy o to, by były regularnie serwisowane. Wynajmując samochód w naszej firmie, nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo czy komfort jazdy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Jesteśmy zlokalizowani w Krakowie, ale bez problemu trafią do nas osoby z małopolski oraz całego kraju!

Opel Vivaro 2019

opel vivaro wynajem kraków

Zalety pojazdu

W swojej ofercie wynajmu posiadamy m.in. niedużych rozmiarów 9-osobowe busy, które zapewniają komfortowe warunki jazdy oraz bezpieczną podróż. Przedstawiamy Państwu Opel Vivaro — pojazd znany na rynku od wielu lat, polecany przez wielu użytkowników i regularnie ulepszany przez producenta.

Pojemność

Opel Vivaro to bus, który pomieści w swoim wnętrzu aż 9 osób!

Bezpieczeństwo

Dla nas liczy się Państwa bezpieczeństwo, dlatego w naszej firmie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie przetestowane i sprawdzone pojazdy.

Najwyższa jakość

Wynajmując Opla Vivaro, wybierają Państwo zarówno wysoką niemiecką jakość zamkniętą w pojeździe, jak i bezpieczeństwo.

Wydajność

Wydajny i ekonomiczny silnik oraz niskie koszty eksploatacji — to tylko niektóre kwestii, które możesz mieć wynajmując Opla Vivaro!

Dlaczego wynajem busa to dobry pomysł?

Aby podkreślić atrakcyjność prezentowanego przez nas Opla Vivaro, chcemy jeszcze dokładniej przedstawić Państwu jego zalety. Nasi Klienci chętnie decydują się na wynajem głównie ze względu na kilka poniższych faktów:

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Krakowie. Ofertę dedykujemy nie tylko mieszkańcom małopolski, ale osobom z całego kraju!

Zadzwoń do nas
lub skontaktuj się drogą mailową