CENNIK

Sprawdź Ceny naszej wypożyczani

Propozycje dla naszych Klientów

Oferujemy szeroki wybór różnych marek i modeli samochodów, aby każdy z naszych Klientów mógł wybrać auto idealnie dopasowane do jego potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno 9-osobowe busy do wynajęcia bez kierowcy, które znacząco ułatwią transport zwłaszcza przy imprezach rodzinnych czy weselach, jak również auta osobowe, które pozwolą Państwu zorganizować daleką podróż.

Nasza oferta wynajmu samochodów skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Niezależnie od tego czy planujesz wyjazd służbowy, imprezę rodzinną, czy aktywne zwiedzanie okolicy, koszty wynajęcia aut osobowych czy busów pozostaną takie same.


Wyznaczone przez nas priorytety

Ważne jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas busy i samochody osobowe były w doskonałym stanie technicznym. Są one regularnie serwisowane, a nasz wykwalifikowany zespół fachowo doradza w wyborze pojazdu dostosowanego do Państwa potrzeb. Skupiamy się również na ergonomicznej eksploatacji, aby nasi Klienci czuli się w naszych pojazdach przede wszystkim bezpiecznie i mieli nad nimi pełną kontrolę.

Doskonale wiemy, jak różnorodnym miastem jest Kraków, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim jego potrzebom: turystycznemu poznawaniu okolicy, biznesowym spotkaniom, rodzinnym wypadom za miasto, wspomaganiu imprez i eventów, reagowaniu w nagłych sytuacjach czy indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Niezależnie od tego, do którego z tych celów jest Państwu potrzebne auto, AC RENTAL zawsze służy swoją fachową pomocą. Oferujemy dogodny wynajem w atrakcyjnych cenach i na prostych zasadach.

Poznaj Szczegółową Ofertę

Oferujemy Państwu wysokiej jakości samochody i konkurencyjne ceny, dzięki którym nasi Klienci zawsze i bez problemu docierają do wyznaczonego celu. Nasza oferta posiada szeroki wybór aut o różnej pojemności i wielkości, które będą mogli Państwo indywidualnie dopasować do swoich potrzeb. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy także wyjątkową ofertę cenową, dzięki której koszty wynajmu samochodu niezależnie od jego gabarytów będą zadowalające.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług, która obejmuje m.in.:

W cenie mają Państwo zagwarantowane:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!