Skoda Fabia

Skoda Fabia

1.0 LPG 75km, 2019
Cena

1 Dzień

150,00 zł

2 Dni

270,00 zł

3 Dni

405,00 zł

Tydzień

700,00 zł

Skoda Fabia

skoda fabia wynajem

Zalety pojazdu

Skoda Fabia uznawana jest za samochód typowo miejski, jednak my wiemy, że sprawdzi się doskonale również na trasach międzymiastowych i podmiejskich. Pojazd posiada przestronne, pięcioosobowe wnętrze oraz bagażnik, który doskonale sprawdzi się do przewozu zakupów, czy walizek. Jest ona jednym z najpopularniejszych aut kompaktowych w tzw. segmencie B.

Komfort jazdy

Wśród niewątpliwych zalet tego modelu użytkownicy często wymieniają łatwość prowadzenia i przyjemność z jazdy. Cechy te sprawiają, że Skoda Fabia od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.

Estetyka

Skoda Fabia uznawana jest za samochód o ładnej i kształtnej bryle. Jej ponadczasowy design sprawia, że doskonale nadaje się do sytuacji zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Tania eksploatacja

Ogromnym plusem w użytkowaniu tego samochodu są niskie koszy jego eksploatacji. Skoda uznawana jest za wydajne i ekonomiczne auto, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że sprawdzi się ona dla nawet najbardziej wymagających Klientów!

Funkcjonalność

Kompaktowe gabaryty doskonale sprawdzą się podczas jazdy po mieście, a przestronne wnętrze zapewni komfort jazdy nawet na dłuższych trasach.

Zadzwoń do nas
lub skontaktuj się drogą mailową